• Medewerkers

Groepen

Groep 0-1-2

Lilly Carpentier

Lilly Carpentier

Onderwijsassistent

Margreet Vogelaar

Margreet Vogelaar

Groepsleerkracht

Groep 0

Kristel Koolhaas

Kristel Koolhaas

Onderwijsassistent

Monique van Lavieren

Monique van Lavieren

Groepsleerkracht / Veiligheidscoördinator

Groep 1-2 A

Hester Oomen

Hester Oomen

Onderwijsassistent

Marlies Nederlof

Marlies Nederlof

Groepsleerkracht

Sanja Kramer

Sanja Kramer

Onderwijsassistent

Groep 1-2 B

Sandhya Lachman

Sandhya Lachman

Onderwijsassistent

Groep 2

Margreet Vogelaar

Margreet Vogelaar

Groepsleerkracht

Petra Dietz

Petra Dietz

Groepsleerkracht

Groep 2-3-4

Astrid Dankers

Astrid Dankers

Leraarondersteuner

Margot Wilms

Margot Wilms

Intern begeleider midden- en bovenbouw / Groepsleerkracht

Marlies Bruijninckx

Marlies Bruijninckx

Leraarondersteuner

Selena den Besten

Selena den Besten

Groepsleerkracht

Groep 5

Daniëlle Wildenboer

Daniëlle Wildenboer

Groepsleerkracht & ICT-Coördinator

Marieke van der Lugt

Marieke van der Lugt

Onderwijsassistent

Marijke Beijer

Marijke Beijer

Groepsleerkracht

Groep 6

Britt Mudde

Britt Mudde

Groepsleerkracht en intern begeleider

Kristel Koolhaas

Kristel Koolhaas

Onderwijsassistent

Margot Wilms

Margot Wilms

Intern begeleider midden- en bovenbouw / Groepsleerkracht

Groep 8

Astrid Dankers

Astrid Dankers

Leraarondersteuner

Daniëlle Wildenboer

Daniëlle Wildenboer

Groepsleerkracht & ICT-Coördinator

Jan Markensteyn

Jan Markensteyn

Groepsleerkracht

Marlies Bruijninckx

Marlies Bruijninckx

Leraarondersteuner

Praktijkgroep 4

Amber Willems

Amber Willems

Groepsleerkracht

Frieda Slob

Frieda Slob

Onderwijsassistent

Praktijkgroep 7

Connie Bakker

Connie Bakker

Groepsleerkracht

Ilse Smiers

Ilse Smiers

Intern begeleider onder- en middenbouw / Groepsleerkracht

Management

Diana Kouters

Diana Kouters

Regiodirectrice

Frans de Groot

Frans de Groot

Teamleider

Karin van Vianen

Karin van Vianen

Teamleider

Intern begeleiders en taalkundige

Belinda van der Aa

Belinda van der Aa

(gebaren) Taalkundige

Britt Mudde

Britt Mudde

Groepsleerkracht en intern begeleider

Ilse Smiers

Ilse Smiers

Intern begeleider onder- en middenbouw / Groepsleerkracht

Margot Wilms

Margot Wilms

Intern begeleider midden- en bovenbouw / Groepsleerkracht

Leerkrachten schoolbreed

Corine Brandwijk

Corine Brandwijk

NGT-leerkracht

Joep Gras

Joep Gras

Gymnastiek

Administratie en conciërge

Cisca Luiken

Cisca Luiken

Conciërge

Rianne van Meurs

Rianne van Meurs

Administratief medewerkster

Schoolmaatschappelijk werker, orthopedagoog en cesartherapeut

Dilek Zorlu

Dilek Zorlu

Orthopedagoog

Jolanda de Graaf

Jolanda de Graaf

Cesartherapeut

Simone van Efferen

Simone van Efferen

Schoolmaatschappelijk werkster

Logopedisten

Hélène Riekwel

Hélène Riekwel

Logopedist

Jacqueline Zonneveld

Jacqueline Zonneveld

Logopedist - Kwaliteitsgeregistreerd Paramedicus

Krista Hoek

Krista Hoek

Logopedist - Kwaliteitsgeregistreerd Paramedicus

Margreet Zwerus – Cornelisse

Margreet Zwerus – Cornelisse

Logopedist

Marjolein Hoogendoorn

Marjolein Hoogendoorn

Logopedist - Kwaliteitsgeregistreerd Paramedicus

Algemeen

Leanne Schouten

Leanne Schouten

Groepsleerkracht

Lisa Pieters

Lisa Pieters

Groepsleerkracht

Bij ons komen werken?

Ben je gepassioneerd en wil je graag solliciteren? Kijk dan bij de vacatures of er iets voor je bij zit.