Auris Dr. M. Polanoschool Aurislogo

Deel dit artikel


Frouk Meinsma overleden

                                                  

 

Verleden week is onze oud-collega Frouk Meinsma overleden aan de spierziekte ALS. Frouk was al lange tijd ziek en kon zelfs niet meer gebaren. Haar overlijden betekent daarom naast verdriet ook opluchting, zo is te lezen in de rouwkaart.

Frouk is op 1 oktober 1994 op het Rudolf Mees Instituut, de voormalige Dr. M. Polanoschool, komen werken als onze eerste dove leerkracht. Ze stond dus aan de wieg van het tweetalig dovenonderwijs op onze school en in Nederland. Ze heeft aan de ontwikkeling ervan altijd heel integer en serieus meegewerkt.  Eerst bij ons en later in Amsterdam waar ze om privéredenen naar toe is verhuisd. Degenen die met haar gewerkt hebben, zullen haar zich herinneren als een fijne collega.